Jaunumi

2019-04-03

Ilze Jurkāne: "Mums, latviešiem, ir jābūt lepniem par Latvijā radītām precēm."

Sabiedriskajā telpā Ilze Jurkāne plašāk zināma kā latviešu baņķiere un finansiste, kulinārijas eksperte, kas dzimusi un 40 dzīves gadus pavadījusi Amerikas Savienotajās valstīs. Mīlestība pret dzimtas saknēm Ilzei vienmēr bijusi spēcīga un nepārvarama, kas bija viens no faktoriem, lai pārceltos uz Latviju.

Ilze ir īsta Latvijas patriote un atbalsta Latvijas ražotājus, izceļot augsto kvalitāti un inovatīvo pieeju. Arī ierodoties uz interviju, Ilze ir tērpusies un rotājusies ar latviešu radītām rotām. 

“Mums, latviešiem, ir jābūt lepniem par to, ko radām. Ja par Latvijas radītajām precēm ir jāmaksā vairāk, tad tas ir to vērts. Bieži vien gan šis pieņēmums ir maldīgs. Kā, piemēram, kleita, ar kuru šodien esmu ieradusies uz interviju, ir radīta Latvijā, bet ir izmaksājusi lētak, nekā līdzīga veida kleitas, kuras importētas. Vietējā, Latvijā radīta, prece ir unikāla, jo tai veltīts ilgs laiks. Vienalga, vai tas ir apģērbs, kosmētika, pārtika, tai ir sava pievienotā vērtība,” savu viedokli pauž I. Jurkāne. - ''Jāatbalsta savējie, tas jau ir valsts ekonomikas pamatprincips.''

Ar “Pien- DAIRY SPA” kosmētikas līnīju, kuras unikālā formula izstrādāta un radīta Latvijā, Ilze iepazinās jau pirms vairākiem gadiem, iepērkoties aptiekā. “Sievietēm intīmzonas kopšanā ļoti liela uzmanība jāpievērš mazgāšanas līdzekļiem un to sastāviem, lai netiktu kaitēts sievietes veselībai. Tāpēc arī vienmēr iegādājos aptiekās piedāvātos līdzekļus. Vienā no šādām reizēm aptiekas plauktā pamanīju “Pien- DAIRY SPA” Intīmās ziepes, tās mani uzrunāja uzreiz ar savu iepakojumu. Izpētot tuvāk produkciju, patīkams pārsteigums bija, ka tās ir Latvijā radītas, sievietes veselībai ļoti draudzīgas un cenas ziņā ļoti izdevīgs pirkums,” uzskata Ilze Jurkāne. Pēc “Pien- DAIRY SPA” Intīmo ziepju iegādes un izmēģināšanas, viņa saprata, ka šis produkts ir kā radīts viņai. “Par “Pien- DAIRY SPA” Intīmajām ziepēm būtu gatava maksāt arī vairāk, jo esmu iegādājusies citus produktus par lielāku naudas summu, bet tie nav bijuši tik delikāti. Domāju, ka intīmās zonas kopšanai esmu atradusi perfektu līdzekli, kuru domājams vairs nekad nemainīšu pret kādu citu.”

Pēc “Pien- DAIRY SPA” Intīmo ziepju izmēģināšanas Ilzē radās interese par to, ko “Pien- DAIRY SPA” vēl spēj piedāvāt. Kā nākamais kosmētikas līdzeklis, kurš tika izmēģināts bija “Pien- DAIRY SPA” sejas putas, kuras paredzētas ikdienas lietošanai, lai maigi tiktu attīrīta sejas āda no netīrumiem. “Kosmētiku vienmēr noņemu ar speciālu kosmētikas noņemšanai paredzētu līdzekli. Tomēr pēc tam man patīk nomazgāt seju, lai sajustu svaigumu. Maigās un gaisīgās “Pien- DAIRY SPA” sejas putas patīkami smaržo un sniedz svaiguma sajūtu gan kamēr produkts tiek lietots, gan arī kādu laiku pēc tam. Rodas sajūta, ka āda tiek mazgāta ar pienu. Te man prātā nāk tautasdziesmas rindas: “Pienu ēdu, pienu dzēru, pienā muti nomazgāju. Tāpat ir ar “Pien- DAIRY SPA” dušas želeju,” savās atsauksmēs par “Pien- DAIRY SPA” kosmētikas līdzekļiem dalās Ilze Jurkāne.

“Pien- DAIRY SPA” produktu līnija ir unikāla, jo visā pasaulē tai nav analoga. Visos ādas mazgāšanas un kopšanas līdzekļos tiek izmantots ūdens, savukārt “Pien- DAIRY SPA” kosmētikā – attīrītas un koncentrētas piena sūkalas. Ja, piemēram, ūdens kosmētikā var radīt tādas ādas problēmas kā raupjumu un sausumu, tad piena sūkalu galvenais pamatuzdevums ir mitrināt un attīrīt. Vēl nozīmīgāk – piena sūkalām ir tāds pats pH līmenis kā cilvēka ādai, tādejādi nodrošina skābju un sārmu līdzsvaru ādā.

Ilzei garšo arī dzert piena sūkalas, jo tās ir ļoti veselīgas kunģim. Un te nāk slavenais teiciens - sieviete ir skaista no iekšām.

Ilze atzīst, ka ļoti vēlētos, lai “Pien- DAIRY SPA” līnija tiktu papildināta ar ķermeņa kopšanas līdzekļiem, piemēram, ķermeņa pieniņu un krēmu, kā arī dienas un nakts sejas krēmiem, kuriem būtu tikpat patīkams un viegls aromāts. “Ķermeņa ādas kopšanas līdzekļiem personīgi man nav vajadzīgs izteikts aromāts, savādāk tas sāk cīnīties ar smaržām. Izveidojās dažādu aromātu kokteilis,” domās dalās Ilze Jurkāne.

Baņķiere, finansiste un kulinārijas eksperte atzīst, ka ik pa laikam savos skaistumkopšanas rituālos mēdz izmanto arī senus aizgūtus rituālus, kas ir pazīstami arī Latvijā, piemēram, sejas ādas atsvaidzināšanu ar gurķa šķēlītēm vai kumelīšu uzlējuma maska, “Dienās, kad jūtos ļoti nogurusi vai izskatos nogurusi – uz sejas uzlieku gurķa šķēlītes, savukārt to, kas palicis pāri – apēdu. Gurķis atspirdzina, jo tā sastāvā ir apmēram 60 procenti ūdens. Tā mums vienmēr trūkst, tāpēc atceries dienas laikā izdzert vairākas ūdens glāzes vai arī, ja nevari iedzert to tik lielos daudzumos – apēd gurķi. Savukārt kumelīšu tēju var izdzert un biezumus izmantot maskai, kas labi atsvaidzina ādu.” padomos dalās I. Jurkāne.

2019-04-01

Video

-

2018-02-20

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

SIA "CITA LIETA" līdz ar uzņemēju biedrības "Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera" (LTRK) valdes 2017. gada 20. decembra lēmumu ir kļuvusi par LTRK biedru.

2017-02-23

Ieguldījums tavā nākotnē

SIA "Cita Lieta" ir noslēdzis 24.05.2016 līgumu Nr.SKV-L-2016/339 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds

2016-03-07

Dermatoloģijas testa atskaite Pien DAIRY SPA FACE light

REPORT No. 26125/16/JSHB

Lai saņemtu profesionālu produktu novērtējumu un analīzi ar mērķi apstiprināt to kvalitāti un nodrošināt patērētāju un apkārtējās vides drošību, SIA “Cita Lieta” veica dermatoloģijas testu Pien- DAIRY SPA produktiem laboratorijā J.S. Hamilton Poland Ltd.

 

J. S. Hamilton Poland S.A ir privāta sabiedrība ar ierobežotu atbildību, kas piedāvā plašu neatkarīgu pārbaužu klāstu un analīžu pakalpojumus uzņēmumiem gan Polijā, gan citās valstīs. Nosaukums „J.S. Hamilton Poland Ltd” nozīmē ne tikai profesionālu pieeju kvalitātes jautājumiem, bet arī pilnīgu objektivitāti un rezultātu neatkarīgumu, ko pierāda attiecīgās akreditācijas.

 

Pien- DAIRY SPA produktu testā, dermatologa uzraudzībā, piedalījās 50 dalībnieki (25 ar alerģiskas un 25 ar normālas ādas tipiem) vecuma grupā no 25 līdz 65 gadiem.

 

Esam lepni paziņot, ka dermatoloģiskā testa rezultātā Pien – Dairy Spa Cleansing Foam For Facial Skin (light)  tika atzīts par ādai nekairinošu.