Atsauksmes

Iedvesmojies no citu sieviešu pieredzes, lietojot Pien- DAIRY SPA, un izmēģini uz savas ādas unikālos Pien- DAIRY SPA produktus. 

 

Solveiga Struberga, SIA “Veselības centrs 4” Arodveselības nodaļas izpilddirektore


“Pien- DAIRY SPA reklāmas ievēroju televīzijā un presē. Sākontēji nolēmu izmēģināt Pien- DAIRY SPA INTIM higiēniskās ziepes, par kurām varu paust tikai pozitīvas atsauksmes. Nākamais produktus, ar kuru iepazinos bija Pien- DAIRY SPA LIGHT. Paņemot to rokās, tas izskatās gaumīgs un ievērojami atšķiras no citiem produktiem ar atturīgo eleganci. Izmēģinot šīs jaunās sejas putas, tās šķita patīkamas un maigas. Konsistence viegla un tās labi putojās. Bez problēmām spēja notīrīt ūdens noturīgo skropstu tušu. Tā kā man ir jaukta tipa sejas āda, tad mitrinošais efekts varēja būt jūtamāks. Man ļoti patika sūkalu maigā smarža.”

Anete Jirgensone, E-reklāmas pārdošanas projektu vadītāja


“Man ļoti interesē vietējo ražotāju produkti, tādēļ meklējot atradu informāciju par Pien- DAIRY SPA. Pien- DAIRY SPA LIGHT bija pirmais produkts, ko pamēģināju no šīs produktu sērijas. Tas izskatās ļoti tīrs un askētisks. Pietiek tikai ar vienu dozatora spiedienu, lai pilnībā notīrītu sejas ādu. Man ļoti patīk tas, ka putas ir maigas, nenoplok plaukstā un nekairina acis. Pien- DAIRY SPA LIGHT spēja attīrīt manu ādu un noņemt dekoratīvo kosmētiku, neatstāja aiz sevis “velkošo”sajūtu. Sūkalu aromāts atgādināja bērnības rītus laukos, tas šķita tīrs, svaigs un gaišs

Ligita Prodniece, Kosmētikas, krāsu, stila konsultante, vizāžiste


“Par Pien- DAIRY SPA produktiem uzzināju no draudzenēm. Sejas putas LIGHT bija pirmais produkts, kuru pamēģināju. Iepakojums šķiet tīrs un glīts, taču man, kā zaļi domājošam cilvēkam, žēl, ka iepakojums tūlīt jāizmet. Esmu laukos augusi, par pienu informēts cilvēks, tādēļ produkta smarža, kas atgādināja vājpienu, likās pieņemama. Viens dozatora spiediens ir tieši atbilstošs vienai mazgāšanas reizei. Produktam ir laba konsistence. Kad esmu lietojusi spēcīgāku dekoratīvo kosmētiku, prasītos pēc stiprāka kosmētikas noņemšanas līdzekļa. Pien- DAIRY SPA LIGHT noskalojas labi. Produkts nesausina ādu, taču, pēc tā lietošanas, gribētos uzklāt toniku vai mitrinātāju. Pēc sejas noskalošanas produkta smarža nav jūtama.”

Irma Arredondo-Briede, Konsultante eksporta jautājumos


“Par Pien- DAIRY SPA produktiem uzzināju ieraugot tos kosmētikas veikalos, taču agrāk šos produktus nebiju lietojusi. Paņemot Pien- DAIRY SPA FACE LIGHT rokās rodas patīkamas sajūtas. Iepakojums ir skaists, produkts ērti lietojams, konsistence viegla un atsvaidzinoša. Mani pārsteidza tas, ka sūkalu smarža ir neitrāla un neuzbāzīga. Lietojot jaunās sejas putas šķiet, ka sejas āda ir kļuvusi gludāka un tīrāka. Labprāt turpmāk lietošu Pien- DAIRY SPA produktus.”

Raimonda Vazdika, Aktrise, režisore.


“Sākotnēji par Pien- DAIRY SPA uzzināju no radiniekiem un draugiem. Šobrīd lietoju arī Pien- DAIRY SPA SHOWER( dušas želeju). Mani uzreiz piesaistīja produkta īpatnējā smarža. Likās, ka esmu nonākusi lauku pirtī vai bērnībā pie vecmāmiņas, kura pati taisīja rugušpienu. Man patīk baltais iepakojums, tas rada tīrības un svaiguma sajūtu. Produktu ir ērti lietot. Sejas putas LIGHT ir labas ikdienas lietošanai, tomēr smagāka grimma noņemšanai prasītos kāds skrubis. Grūti pateikt vai putas mitrina ādu, taču pilnīgi noteikti nesausina to. Pēc mazgāšanas āda tiešām ir maiga un gluda. Varbūt kādai sievietei smarža liktos pārāk īpatnēja, tomēr man tā patīk un es noteikti vēlos pamēģināt visus pārējos Pien- DAIRY SPA ražotos produktus”

Stilsbeztabu blogo:

http://stilsbeztabu.lv/2012/08/15/latvijas-recepte-latvijas-piens/